Стрази холодної фіксації дрібні, акрилові полубусіни

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата


   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм безбарвні сріблясті фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм безбарвні сріблясті акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - однотипні за кольором і разного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 55 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 50 грн.
   Акційна ціна

   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм сріблясті, золотисті, як перли фасети акрил, кабошони в колесі органайзер - "Австралійська тема"
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм сріблясті, золотисті, як перли акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - разного цвета і розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни яскраві мікс 2 мм напівкруглі акрил, кабошони в колесі органайзер - "Сяйво яскравих вогнів"
   Стрази полубусіни яскраві мікс 2 мм напівкруглі акрил - асорті інтенсив разнокольорові, дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація каменів мелких кристаллов, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни мікс 2 мм темні і світлі фасети акрил, кабошони в колесі органайзер - "Глибина моря"
   Стрази полубусіни мікс 2 мм темні і світлі акрил, білі перламутровий колір, безбарвні, темні з фіолетово-синім, зеленим і золотистим відтінком, цвета аквалангистов - яскраві і сияют, дрібні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, різні по цвету і одного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни білі 2-4 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлова казка"
   Полубусіни білі 2-4 мм як перли акрил, дрібні і середні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Продано

   Полубусіни морська хвиля градієнт 2-4 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Тропічне море"
   Полубусіни морська хвиля 2-4 мм як перли акрил - світлі і інтенсивні, дрібні і середні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Продано

   Полубусіни світлі мікс 3 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлові рифи"
   Полубусіни яскраві мікс 3 мм як перли акрил - асорті світлі пастельні тона разнокольорові, середні дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни яскраві мікс 2 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлова веселка"
   Полубусіни яскраві мікс 2 мм як перли акрил - інтенсив разнокольорові, дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази мікс 1-3 мм дрібні округлой формы акрил, кабошони в колесі органайзер - "Австралія"
   Стрази мікс 1-3 мм дрібні оригінальні округлої форми акрил - золотистого, сріблястого та опалового кольору, а також кольорові - імітація каменів Австралії, різного кольору і розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм зеленувато-малинові фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм зеленувато-малинові акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, однотипні за кольором і разного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни чьорні 3 мм опалові акрил, кабошони в колесі органайзер - "Вечірній захід сонця"
   Стрази полубусіни чьорні 3 мм опалові акрил - чьорні непрозорі під опал з ефектом опалесценції, круглі дрібні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, однотипні непрозорі, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни золотисті 2-3 мм акрил - різна форма, є сердечки, трикутники, кабошони в колесі органайзер - "Золота серія"
   Стрази полубусіни золотисті 2-3 мм - різна форма, є сердечки, трикутники, кабошони - різні формы, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Тіпси полубусіни метал мікс 2-6 мм, стрази сріблясті і золотисті, в манікюрному колесі органайзер
   Тіпси полубусіни метал мікс 2-6 мм, стрази сріблясті і золотисті - для вечірок, круглі діаметром от 2 мм і овали от 4 мм, є сердечки, квадратні і трикутні форми, блискучий металізований колір, дрібні і середні кабошони холодної фіксації опуклі плоскі намистини - колір метал, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Тіпси сердечки червоні, малинові і чьорні мініатюрні 4 мм, кабошони в колесі органайзер
   Тіпси маленькі сердечки червоні, малинові і чьорні 4 мм - різний колір набір мініатюрних сердечок різного кольору, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни білі мікс 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, набір "Перлове море"
   Полубусіни білі мікс діаметр 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Продано

   Полубусіни рожеві градієнт полихромні мікс 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, набір "Подарунок русалки"
   Полубусіни рожеві градієнт полихромні мікс діаметр 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 30 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 25 грн.

   Полубусіни чьорні металік мікс 3-8 мм акрил, кабошони холодної фіксації, набір V.I.P. "Нічне небо"
   Полубусіни вишукані чьорні металік полихромні мікс діаметр 3-8 мм акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 30 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 25 грн.

   Клей для нігтів, упаковка 2 г
   Клей для нігтів, манікюр інструмент для дизайну нігтів, невелика упаковка 2 г красивий міні-клей для нігтів. Довжина упаковки 65 мм.

   Клей в маленькій упаковці
   Продано

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата

   Доставка. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки - Укрпошта, Нова пошта, самовивіз. Обмеження на мінімальне замовлення немає. Замовляючи кілька позицій, Ви економите на доставці. Якщо Ви замовляєте кілька позицій (можна різних), вони йдуть за ціною зі знижкою - вигідно і практично.

   Якщо в ціну ексклюзивного вироби (камені) включена доставка замовнику безкоштовно, один такий виріб йде за базовою ціною без знижки, інші вироби йдуть зі знижкою, і їх доставку можна приєднати безкоштовно. Якщо Ви виконуєте замовлення з сайту про камені та мінерали, доставку Вашого замовлення з сайту зі стразами можна приєднати і додати безкоштовно, комплексна доставка буде виконана Вам однією посилкою, вигідно і економно. При замовленні з сайту про камені та мінерали, виріб можна приєднати з сайту зі стразами - за ціною зі знижкою.

   Вартість доставки. Є самовивіз. Відправлення "Укрпоштою" рекомендованим листом або посилкою з урахуванням упакування, захисний конверт або коробка, найбільш універсальний недорогий спосіб відправки. Про прихід на відділення Вам прийде зручне повідомлення СМС. Відправлення "Новою поштою" з упакуванням, з повідомленням СМС про прихід посилки на обране Вами відділення. На вимогу клієнта, можлива і кур'єрська доставка "Укрпоштою" та "Новою поштою" і самовивезення м. Харків.

 

 

 

Юлія Викторовна Кафтанова, Украина, г. Харьков. Для збільшення клікніть фото мышью   Запрошую Вас на свій найбільший в Україні інтернет-портал, присвячений каменям і мінералам - фізико-хімічні властивості, фотографії каменів, поради та рекомендації щодо підбору і носіння каменів (самоцвіти), вироби з натуральними і штучними каменями, Юлія Вікторівна Кафтанова, г. Харьков. Ви можете ознайомитися з 100-150 найбільш популярними натуральними мінералами і каменями. Представлений спеціальний каталог 300-400 мінералів світу для фахівців, описані характерні каміння України, СНД і світу, наведені великі добірки фотографій каменів. Окремі статті по камінню і мінералів можна розглядати як езотеричні і як онлайн школа езотерики каменю. Мета сайту - популяризація серед широких мас населення наукових і науково-популярних знань про камені і мінерали. Інформація систематизована за принципом "від простого до складного". Наявні унікальні матеріали по родовищам і кімберлітам каменів.

 

» Кристали, камені, мінерали
» Кулі, кристали, пірамідки
» Свічники сувеніри
» Мамонт, бівень мамонта
» Дерево щастя з каменів
» Фігурки - бронза на камені
» Чотки ручної роботи
» Підвіски та сережки
» Намиста і кольє камінь
» Браслети з каменів
» Сережки, кольє, підвіски
» Камені в сріблі, V.I.P.
» Шкіра з камінням - підвіски
» Нефрит масажери гематит

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата