Стрази холодної фіксації дрібні, акрилові полубусіни

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. +38 050 046-36-43, листи: а/с 10911, м. Харків, 61003
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата


   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм безбарвні сріблясті фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм безбарвні сріблясті акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - однотипні за кольором і разного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 55 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 50 грн.
   Акційна ціна

   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм сріблясті, золотисті, як перли фасети акрил, кабошони в колесі органайзер - "Австралійська тема"
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм сріблясті, золотисті, як перли акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - разного цвета і розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни яскраві мікс 2 мм напівкруглі акрил, кабошони в колесі органайзер - "Сяйво яскравих вогнів"
   Стрази полубусіни яскраві мікс 2 мм напівкруглі акрил - асорті інтенсив разнокольорові, дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація каменів мелких кристаллов, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни мікс 2 мм темні і світлі фасети акрил, кабошони в колесі органайзер - "Глибина моря"
   Стрази полубусіни мікс 2 мм темні і світлі акрил, білі перламутровий колір, безбарвні, темні з фіолетово-синім, зеленим і золотистим відтінком, цвета аквалангистов - яскраві і сияют, дрібні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, різні по цвету і одного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни білі 2-4 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлова казка"
   Полубусіни білі 2-4 мм як перли акрил, дрібні і середні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 55 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 50 грн.
   Акційна ціна

   Полубусіни морська хвиля градієнт 2-4 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Тропічне море"
   Полубусіни морська хвиля 2-4 мм як перли акрил - світлі і інтенсивні, дрібні і середні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни світлі мікс 3 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлові рифи"
   Полубусіни яскраві мікс 3 мм як перли акрил - асорті світлі пастельні тона разнокольорові, середні дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни яскраві мікс 2 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Перлова веселка"
   Полубусіни яскраві мікс 2 мм як перли акрил - інтенсив разнокольорові, дрібні кабошони холодної фіксації напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази мікс 1-3 мм дрібні округлой формы акрил, кабошони в колесі органайзер - "Австралія"
   Стрази мікс 1-3 мм дрібні оригінальні округлої форми акрил - золотистого, сріблястого та опалового кольору, а також кольорові - імітація каменів Австралії, різного кольору і розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм зеленувато-малинові фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 2-4 мм зеленувато-малинові акрил - яскраві і сияют, круглі, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, однотипні за кольором і разного розміра, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни чьорні 3 мм опалові акрил, кабошони в колесі органайзер - "Вечірній захід сонця"
   Стрази полубусіни чьорні 3 мм опалові акрил - чьорні непрозорі під опал з ефектом опалесценції, круглі дрібні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, однотипні непрозорі, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни золотисті 2-3 мм акрил - різна форма, є сердечки, трикутники, кабошони в колесі органайзер - "Золота серія"
   Стрази полубусіни золотисті 2-3 мм - різна форма, є сердечки, трикутники, кабошони - різні формы, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Тіпси полубусіни метал мікс 2-6 мм, стрази сріблясті і золотисті, в манікюрному колесі органайзер
   Тіпси полубусіни метал мікс 2-6 мм, стрази сріблясті і золотисті - для вечірок, круглі діаметром от 2 мм і овали от 4 мм, є сердечки, квадратні і трикутні форми, блискучий металізований колір, дрібні і середні кабошони холодної фіксації опуклі плоскі намистини - колір метал, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Тіпси сердечки червоні, малинові і чьорні мініатюрні 4 мм, кабошони в колесі органайзер
   Тіпси маленькі сердечки червоні, малинові і чьорні 4 мм - різний колір набір мініатюрних сердечок різного кольору, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий чорний оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни білі мікс 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, набір "Перлове море"
   Полубусіни білі мікс діаметр 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 25 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 20 грн.
   Акційна ціна

   Полубусіни рожеві градієнт полихромні мікс 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, набір "Подарунок русалки"
   Полубусіни рожеві градієнт полихромні мікс діаметр 3-8 мм як перли акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 30 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 25 грн.

   Полубусіни чьорні металік мікс 3-8 мм акрил, кабошони холодної фіксації, набір V.I.P. "Нічне небо"
   Полубусіни вишукані чьорні металік полихромні мікс діаметр 3-8 мм акрил, кабошони холодної фіксації, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. Об'єм приблизно як на фото, пакетик. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 30 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 25 грн.

   Клей для нігтів, упаковка 2 г
   Клей для нігтів, манікюр інструмент для дизайну нігтів, невелика упаковка 2 г красивий міні-клей для нігтів. Довжина упаковки 65 мм.

   Клей в маленькій упаковці
   Ціна 10 грн., без урахування доставки

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. +38 050 046-36-43, листи: а/с 10911, м. Харків, 61003
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата

   Доставка. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки. Обмеження на мінімальне замовлення немає. Відразу можна оплатити витрати доставки для отримання посилки на "Новій пошті" (на сайті або при отриманні) або "Укрпошти", потрібно додати витрати з доставки до вартості замовлення при оплаті на карту. Також я можу відправити невелике замовлення простим листом поштою - в вартість доставки входить спеціальний конверт і вартість поштової марки, кинемо в поштову скриньку близько поштового відділення, при відправці простим листом поштою "Укрпошта" вартість доставки додається до вартості замовлення, "Новою поштою" на Ваш вибір після передоплати замовлення. Замовляючи кілька позицій, Ви економите на доставці. Якщо Ви замовляєте кілька позицій (можна різних), вони йдуть за ціною зі знижкою - вигідно і практично.

   Якщо в ціну ексклюзивного вироби (камені) включена доставка замовнику безкоштовно, один такий виріб йде за базовою ціною без знижки, інші вироби йдуть зі знижкою, і їх доставку можна приєднати безкоштовно. Якщо Ви виконуєте замовлення з сайту про камені та мінерали, доставку Вашого замовлення з сайту зі стразами можна приєднати і додати безкоштовно, комплексна доставка буде виконана Вам однією посилкою, вигідно і економно. При замовленні з сайту про камені та мінерали, виріб можна приєднати з сайту зі стразами - за ціною зі знижкою.

   Вартість доставки. Якщо Ви замовляєте невеликі плоскі вироби, їх можна відправити навіть невеликим листом в спеціальному конверті поштою "Укрпошта", із захисним конвертом, найбільш недорогий і економічний вид відправки. Відправляти бажано на надійну адресу отримання - можна до запитання на пошту, на адресу роботи або на надійну поштову адресу або абонентську скриню. Відправлення "Укрпоштою" рекомендованим листом або посилкою з урахуванням упакування, захисний конверт або коробка, найбільш універсальний недорогий спосіб відправки. Про прихід на відділення Вам прийде зручне повідомлення СМС. Відправлення "Новою поштою" з упакуванням, з повідомленням СМС про прихід посилки на обране Вами відділення. На вимогу клієнта, можлива і кур'єрська доставка "Укрпоштою" та "Новою поштою" і самовивезення м. Харків.

 

 

 

Юлія Викторовна Кафтанова, Украина, г. Харьков. Для збільшення клікніть фото мышью   Запрошую Вас на свій найбільший в Україні інтернет-портал, присвячений каменям і мінералам - фізико-хімічні властивості, фотографії каменів, поради та рекомендації щодо підбору і носіння каменів (самоцвіти), вироби з натуральними і штучними каменями, Юлія Вікторівна Кафтанова, г. Харьков. Ви можете ознайомитися з 100-150 найбільш популярними натуральними мінералами і каменями. Представлений спеціальний каталог 300-400 мінералів світу для фахівців, описані характерні каміння України, СНД і світу, наведені великі добірки фотографій каменів. Окремі статті по камінню і мінералів можна розглядати як езотеричні і як онлайн школа езотерики каменю. Мета сайту - популяризація серед широких мас населення наукових і науково-популярних знань про камені і мінерали. Інформація систематизована за принципом "від простого до складного". Наявні унікальні матеріали по родовищам і кімберлітам каменів.

 

» Кристали, камені, мінерали
» Кулі, кристали, пірамідки
» Свічники сувеніри
» Мамонт, бівень мамонта
» Дерево щастя з каменів
» Фігурки - бронза на камені
» Чотки ручної роботи
» Підвіски та сережки
» Намиста і кольє камінь
» Браслети з каменів
» Сережки, кольє, підвіски
» Камені в сріблі, V.I.P.
» Шкіра з камінням - підвіски
» Нефрит масажери гематит

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. +38 050 046-36-43, листи: а/с 10911, м. Харків, 61003
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата