Стрази холодної фіксації оригінальні, незвичайні полубусіни

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата


   Стрази полубусіни овальні мікс 6 мм фасети золотисті, цвета меди, безбарвні і білі акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни овальні мікс 6 мм фасети акрил - золотисті, цвета меди, безбарвні і білі під опал з ефектом опалесценції, середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - асорті цветов мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.

   Стрази полубусіни мікс 3-6 мм золотисті фасети, безбарвний акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 3-6 мм золотисті фасети, безбарвний акрил - золотисті з опуклого боку, і безбарвні прозорі з плоского боку, можно використовувати з двох сторін, середні кабошони холодної фіксації - асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Стрази полубусіни білі і чьорні мікс 3-6 мм опалові акрил, кабошони в колесі органайзер - "Black & White"
   Стрази полубусіни білі і чьорні мікс 3-6 мм опалові акрил - чьорні і білі під опал з ефектом опалесценції, круглі, сердечки і овал, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.

   Стрази полубусіни мікс 3-8 мм фасети разной формы, безбарвні з ефектом опала - сяйво, кабошони в колесі органайзер
   полубусіни мікс 3-8 мм фасети разной формы, безбарвні з ефектом опала, середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - асорті форм мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.

   Стрази полубусіни мікс 4-8 мм фасети овальні, безбарвні з ефектом опала - сяйво, кабошони в колесі органайзер
   полубусіни мікс 3-8 мм фасети овальні, безбарвні з ефектом опала, середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Стрази полубусіни мікс 4-6 мм прозорі овал с опалесценцією акрил, кабошони в колесі органайзер
   Стрази полубусіни мікс 4-6 мм прозорі білі овал с опалесценцією - яскраві і сияют, овал, дрібні і середні кабошони холодної фіксації фасетчаті плоскі намистини - імітація каменів, различного розміра прозорі, для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Стрази тонкі овал мікс 12 мм світлі кольорові фасети акрил, плоскі кабошони в колесі органайзер - "Опалова веселка"
   Полубусіни овал мікс 12 мм світлі кольорові фасети з ефектом опалесценції акрил - довгі тонкі кабошони у формі овала плоскі намистини - асорті цвета мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Стрази тонкі овал мікс 11 мм яскраві кольорові фасети акрил, опуклі знизу стрази в колесе органайзер - "Крижана Антарктида"
   Стрази тонкі овал мікс 11 мм яскраві кольорові фасети акрил, опуклі знизу класичні стрази - асорті цвета мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні опуклі стрази. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Стрази мікс 4-8 мм яскраві безбарвні фасети акрил, опуклі знизу стрази в колесе органайзер - "Сяючі льодовики"
   Стрази різної форми мікс 4-8 мм безбарвні фасети акрил, опуклі знизу класичні стрази, в т.ч. бриллиантовой формы - асорті форм мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні опуклі стрази. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Полубусіни капля мікс 8 мм кольорові яскраві фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Полубусіни капля мікс 8 мм кольорові яскраві фасети акрил - середні кабошони у формі капли плоскі намистини - асорті цвета мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Стрази мікс 2-6 мм контраст яскраві фасети і кабошони акрил, плоскі знизу кабошони в колесі органайзер - "Південний тропік"
   Стрази різної форми контраст мікс 4-8 мм фасети і кабошони акрил, плоскі знизу стрази - асорті форм і цвета мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні плоскі стрази. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

   Полубусіни мікс в обідку 3-5 мм безбарвні з ефектом опала фасети акрил, кабошони в колесі органайзер
   Полубусіни мікс в обідку 3-5 мм безбарвні з ефектом опала фасети акрил - середні кабошони круглой формы плоскі намистини - в золотистому обідку, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.

   Полубусіни білі в обідку мікс 4-6 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер
   Полубусіни білі в обідку мікс 4-6 мм як перли акрил - білі як перли, середні кабошони круглой і квадратної форми напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів в золотистому обідку, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Продано

   Полубусіни в обідку мікс 4 мм як перли акрил, кабошони в колесі органайзер - "Тропічний риф"
   Полубусіни в обідку мікс 4 мм як перли акрил - білі і кольорові як перли (блакитний, червоний і рожевий), дрібні середні кабошони круглой формы напівкруглі плоскі намистини - імітація перлів в золотистому обідку, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні як перли полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.

   Плоскі наклейки фрукти мікс 4-6 мм, полімерна глина тема фруктів, в манікюрному колесі органайзер
   Плоскі наклейки фрукти мікс 4-6 мм, полімерна глина тема фруктів - плоскі, асорті мікс для дітей, дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 85 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 80 грн.

увеличить изображение
   Тіпси полубусіни яскраві мікс 2-4 мм, стрази чутливі до УФ ультрафіолету, в манікюрному колесі органайзер - "Драйв на вечірці"
   Тіпси полубусіни яскраві мікс 2-4 мм, стрази матові і чутливі до УФ ультрафіолету (світяться в темряві в ультрафіолетовому світлі, найбільш чутливий зелений - в ультрафіолеті в темряві найяскравіший, найменш люминесцирует в ультрафіолеті ліловий фіолетовий колір) - для вечірок ексклюзив круглі діаметром 2 мм і квадратні зі стороною 4 мм, інтенсив разнокольорові, дрібні і середні кабошони холодної фіксації опуклі плоскі намистини - імітація каменів, асорті мікс для дизайну листівок, альбомів, мобільних телефонів, оформлення подарунків, для скрапбукінгу, для дизайну і манікюру нігтів, художні аксесуари стильні полубусіни. У манікюрному колесі. Колесо додається - багаторазовий невеликий пластиковий білий оргазайзер з безбарвною прозорою кришкою діаметром 60 мм, товщина органайзера 6-7 мм.

   Ціна 95 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 90 грн.

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата

   Доставка. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки - Укрпошта, Нова пошта, самовивіз. Обмеження на мінімальне замовлення немає. Замовляючи кілька позицій, Ви економите на доставці. Якщо Ви замовляєте кілька позицій (можна різних), вони йдуть за ціною зі знижкою - вигідно і практично.

   Якщо в ціну ексклюзивного вироби (камені) включена доставка замовнику безкоштовно, один такий виріб йде за базовою ціною без знижки, інші вироби йдуть зі знижкою, і їх доставку можна приєднати безкоштовно. Якщо Ви виконуєте замовлення з сайту про камені та мінерали, доставку Вашого замовлення з сайту зі стразами можна приєднати і додати безкоштовно, комплексна доставка буде виконана Вам однією посилкою, вигідно і економно. При замовленні з сайту про камені та мінерали, виріб можна приєднати з сайту зі стразами - за ціною зі знижкою.

   Вартість доставки. Є самовивіз. Відправлення "Укрпоштою" рекомендованим листом або посилкою з урахуванням упакування, захисний конверт або коробка, найбільш універсальний недорогий спосіб відправки. Про прихід на відділення Вам прийде зручне повідомлення СМС. Відправлення "Новою поштою" з упакуванням, з повідомленням СМС про прихід посилки на обране Вами відділення. На вимогу клієнта, можлива і кур'єрська доставка "Укрпоштою" та "Новою поштою" і самовивезення м. Харків.

 

Юлія Викторовна Кафтанова, Украина, г. Харьков. Для збільшення клікніть фото мышью   Запрошую Вас на свій найбільший в Україні інтернет-портал, присвячений каменям і мінералам - фізико-хімічні властивості, фотографії каменів, поради та рекомендації щодо підбору і носіння каменів (самоцвіти), вироби з натуральними і штучними каменями, Юлія Вікторівна Кафтанова, г. Харьков. Ви можете ознайомитися з 100-150 найбільш популярними натуральними мінералами і каменями. Представлений спеціальний каталог 300-400 мінералів світу для фахівців, описані характерні каміння України, СНД і світу, наведені великі добірки фотографій каменів. Окремі статті по камінню і мінералів можна розглядати як езотеричні і як онлайн школа езотерики каменю. Мета сайту - популяризація серед широких мас населення наукових і науково-популярних знань про камені і мінерали. Інформація систематизована за принципом "від простого до складного". Наявні унікальні матеріали по родовищам і кімберлітам каменів.

 

» Кристали, камені, мінерали
» Кулі, кристали, пірамідки
» Свічники сувеніри
» Мамонт, бівень мамонта
» Дерево щастя з каменів
» Фігурки - бронза на камені
» Чотки ручної роботи
» Підвіски та сережки
» Намиста і кольє камінь
» Браслети з каменів
» Сережки, кольє, підвіски
» Камені в сріблі, V.I.P.
» Шкіра з камінням - підвіски
» Нефрит масажери гематит

   Звертайтесь: Юлія Кафтанова, моб. тел., Viber: +38 050 046-36-43, знаходимось м. Харків
   Маркетинг: Антон Кафтанов, моб. +38 050 1357929, +38 063 4877833, Viber: +38 063 2620736
   E-mail: korum68a@gmail.com (з поміткою "стрази", зв'язок за телефоном, дзвоніть), оплата